15:00
Бракуваме се в Обредна зала "Средец".
Снимаме се, придвижваме се към Вила "Бурсалино".
Само ви подсказваме колко яко ще е партито във Вила "Бурсалино".
Каквото и да се случи във Вила "Бурсалино", остава във Вила "Бурсалино"...
Чувствайте се предупредени.
С автомобил ще отнеме около 30-40 минути, с автобус 50-60 минути, а с джета малко повече!
С личните/служебните коли, таксита, шътали и др.
Може и с не-организиран превоз от София до Вилата. - Автобус №1, №3, №4
Общо взето същото като - Аз съм на кон!